Kariéra
Nabízené pracovní pozice

Obchodní zástupce v institucionálním stravování

Náplň práce:

  • prodej produktů a budování dobrých vzájemných vztahů s klienty
  • prezentace stálého portfolia, novinek, akcí
  • podpora zákazníků, identifikace jejich potřeb, řešení problémů
  • akvizice nových zákazníků

Požadujeme:

  • silné prodejní a prezentační dovednosti
  • zkušenost s prodejem
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • schopnost vyjednávat
  • energickou osobnost
  • znalost trhu školních jídelen, nemocnic a domovů důchodců je velkou výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnanecký pracovní poměr na HPP
  • již vybudované portfolio zákazníků v regionu
  • základní plat
  • provize z obratu
  • kvartální prémie
  • služební automobil možnost využití i pro soukromé účely
  • služební telefon
  • tablet
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • stabilní pracovní prostřední v rodinné firmě

Místo výkonu: Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov, Louny, Most, Teplice, Ústí n/L

Termín nástupu: ihned