Kariéra
Nabízené pracovní pozice

Hledáme posily do našeho týmu

Nabízíme volné pracovní místa na pozice:

Vedoucí laboratoře a vývojový pracovník

požadujeme:

- VŠ vzdělání odpovídajícího zaměření (VŠCHT, VFU, MZU)

- praxe  v oboru min. 5 let

- jazyková vybavenost (AJ, NJ)

-znalost potravinářských technologií

- znalost surovin a jejich fyzikálně-technologických vlastností

-znalost problematiky potravinářské mikrobiologie a legislativy

- flexibilita, aktivní přístup v řešení úkolů

- zkušenost s vedením pracovního týmu a organizací práce

Nabízíme:

- zázemí stabilní rodinné firmy

- samostatnou a pestrou práci v laboratoři

- možnost realizovat své nápady a inovace

- předpokládaný plat plat na pozici 4 - 45.000,- Kč (dle splnění nástupních parametrů)

- roční odměny

- stravenky

- týden dodatkové dovolené

- k dispozici notebook, telefon

Laborant a vývojový pracovník

Požadujeme:

- VŠ vzdělání odpovídajícího zaměření (VŠCHT, VFU, MZU) nebo SŠ odpovídajícího zaměření +         praxe 3 roky

- orientace v problematice potravinářských technologií

- orientace v potravinářských surovinách, mikrobiologii a legislativě

Nabízíme:

- účast na vývoji nových výrobků

- předpokládaný plat plat na pozici 25 - 30.000,- Kč (dle splnění nástupních parametrů)

- stravenky

Obchodní zástupce v institucionálním stravování - Královehradecký kraj

Náplň práce:

- prodej produktů a budování dobrých vzájemných vztahů s klienty

- prezentace stálého portfolia, novinek, akcí

- podpora zákazníků, identifikace jejich potřeb, řešení problémů

- akvizice nových zákazníků

Požadujeme:

- silné prodejní a prezentační dovednosti

- zkušenost s prodejem

- aktivní a zodpovědný přístup

- schopnost vyjednávat

- energickou osobnost

- znalost trhu školních jídelen, nemocnic a domovů důchodců je velkou výhodou

Nabízíme:

- zaměstnanecký pracovní poměr na HPP

- základní plat

- provize z obratu

- kvartální prémie

- služební automobil možnost využití i pro soukromé účely

- služební telefon

- tablet

- stravenky

- týden dovolené navíc

- stabilní pracovní prostředí v rodinné firmě

Místo výkonu práce: Královehradecký kraj

Termín nástupu od 13. srpna 2018