Zakázková výroba


Naše společnost Vám nabízí možnost spolupráce v oblasti výroby, balení, vývoje potravinových a vitaminových doplňků, nutričních jídel, nápojů a dalších produktů převážně ve formě sypkých směsí.
Naše dlouholeté zkušenosti Vám mohou pomoci při realizaci Vašich obchodních nápadů ve všech fázích přípravy výroby.

Zakázková výroba (Private label), vývoj a balení potravinových doplňků, nutričních jídel a produktů ve formě sypkých směsí. Zajištění technologie pro výdej teplých a studených nápojů.


Vývoj

Náš tým Vám pomůže zajistit vývoj dle Vašich požadavků. Umíme navrhnout optimální řešení dle nejnovějších trendů a znalostí v oblasti potravinových doplňků. Disponujeme kvalitním týmem vývojových pracovníků a vlastní laboratoří.


Výroba

Navržené výrobky vyrobíme ve vlastních výrobních prostorách schválených podle platných předpisů. Jsme certifikováni systémem pro bezpečnost potravin - FSSC 22000:2011. O nadstandardní kvalitu se stará náš auditorský tým. Samozřejmostí je zajištění surovin ve vysoké kvalitě, řádně certifikovaných podle požadavků norem.


Balení

Zajistíme balení výrobků podle přání zákazníka, a to od výběru vhodného obalu přes grafické návrhy, zabalení až po skupinové balení, či skladování.


Technologie

Dokážeme zajistit technologie a následný servis pro výdej studených či teplých nápojů. V případě zájmu o jiné vybavení k přípravě a výdeji pokrmů nás můžete také kontaktovat. 

více


Expedice

Můžeme zajistit rozvoz zboží dle přání zákazníka.

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat

přejít na kontakty

obr1

V případě zájmu o cenovou nabídku nás kontaktujte na info (a) catus tecka cz, nebo si můžete v kontaktech vyhledat telefonní číslo na obchodního zástupce pro Vaši oblast.

obr1

Zajímají Vás vitamínové doplňky, proteinový chléb či ochranné nápoje?

navštivte náš e-shop

obr1

Podívejte se na naši nabídku výrobků a zboží  pro institucionální stravování.

více informací